Prodej střešních krytin

Betonové

Betonová krytina je populární pro snadnou pokládku, ucelený sortiment a pro snadnou opravu poruch. Oproti jiným krytinám má vyšší hmotnost, která má nemalý vliv na samotnou konstrukci, proto je nutný vyšší sklon střechy.

KM Beta

KM Beta
Tašky KM BETA spojují estetické požadavky s vysokou funkčností. Široká paleta barev dává možnost akcentovat architektonický ráz střechy i celé stavby. Široký sortiment doplňků umožňuje řešit i složitější architektonický projekt. Mírná změna profilu tašek KMB, starý a nový typ nelze kombinovat, více informací v souboru Střešní krytiny betonové.

BRAMAC

Bramac
Betonová krytina je populární pro snadnou pokládku, ucelený sortiment a pro snadnou opravu poruch. Tvarově přesné střešní tašky BRAMAC zajišťují nejvyšší ochranu proti povětrnostním vlivům. Převážná většina tašek má novou povrchovou úpravu Protector, která zajišťuje dlouhodobou barevnou stálost a ochranu před zašpiněním. Nyní BRAMAC zajišťuje záruku 30 + 15 let při použití originálního doplňkového sortimentu.

Pálené

Pálená taška se vyrábí z čistě přírodních materiálů a pálí se za vysokých teplot. Takto vyrobená taška je výborným tepelným izolantem, skvěle akumuluje a dýchá - pod krytinou se tedy nehromadí kondenzát ani se nevytváří plíseň. Jedinou nevýhodou je větší náročnost na konstrukci krovu. Sklon střechy musí být větší než 12°.

Tondach

Tondach
Tondach patří mezi nejvýznamnější evropské výrobce pálených tašek a v České republice prakticky dominuje. Přírodní hliněné tašky šetří životní prostředí, zbarvení je přírodně čisté bez chemických přísad. Hlína má dlouhou životnost a vynikající odolnost vůči UV záření, kyselým dešťům, louhům (například proti ptačímu trusu) a má velmi vysokou mechanickou pevnost (tlak sněhu, krupobití), odolnost vůči vysokým teplotám a mrazu. Pálené tašky mají mnohostranné využití, jsou optimální pro jakékoli použití, pro všechny architektonické styly.

MEDITERRAN

Mediterian
Výroba betonových střešních krytin Mediterran byla zahájena v roce 2000 na Slovensku, v obci s bohatou průmyslovou tradicí. Základní materiál tašek - beton, je jako stavební materiál používán již tisíce let. Betonová směs se ukádá do šablon, konečný tvar tašky se pak vytváří lisováním. Tašky jsou barvené přidáním oxidové barvy do základního materiálu, na povrchu tašek se nachází homogenní ochranná vrstva, která způsobuje vodonepropustnost tašek. Kvalita střešních tašek odpovídá normě normy STN EN 490. Suroviny, jejich použité množství, i jejich kvalita je kontrolována podle předpisů normy STN EN 491.